Küpsiste kasutamise põhimõtted

Kogu teave, mis on edastatud Teie poolt Citadele pangale käesoleva veebilehe või e-posti teel on konfidentsiaalne, kättesaadav ainult Citadele pangale või vastavalt teistele Citadele grupi ettevõtetele. Citadele pank kasutab edastatud informatsiooni vastutustundlikult ainult selleks ettenähtud toimingute teostamiseks.

Külastades www.citadele.ee või teisi Citadele panga poolt hallatavaid veebilehti, annab külastaja oma nõusoleku küpsiste salvestamiseks oma seadmes, eesmärgiga muuta veebilehe kasutamine mugavaks, tagada teabevahetus ja esitada külastajale asjakohast sisu.

Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mis salvestatakse brauseri poolt külastaja arvutis või seadmes igal veebilehe kasutamisel, veebilehe külastuste jälgimiseks, järjehoidjate kasutamiseks ja seadete (näiteks kasutaja keele valik) salvestamiseks.

Kasutame küpsiste informatsiooni, tootetutvustuste ja pakkumiste kohandamiseks vastava külastaja profiilile, tuginedes tema varasemale sisuvalikule ja külastatud lehtedele, muutes seeläbi panga kodulehe kasutamise lihtsaks, mugavaks ja individuaalsemaks.

Rohkem infot küpsiste kohta leiab www.allaboutcookies.org. Citadele veebilehtedel kasutame kahte tüüpi küpsiseid: Citadele küpsiseid, mis salvestavad anonüümsed andmed külastaja varasemate valikute ja kodulehe kasutusviisi kohta. Kolmanda osapoole küpsiseid (näiteks Google analytics vm), mida kasutatakse analüütilisel eesmärgil ja selleks, et kohandada sisu vastavalt kasutatavale seadmele, mida veebilehe külastaja kasutab.

Külastaja saab vastavalt oma soovile või vajadusele kas lubada või blokeerida küpsiste kasutamise. Väärtusliku ja mugava info saamiseks veebilehelt soovitab Citadele pank oma klientidel lubada küpsiste kasutamine.

Citadele jätab endale õiguse igal ajal muuta küpsiste kasutamise tingimusi. Külastajal on kohustus kontrollida muutusi seoses küpsiste kasutamisega.