Küpsiste kasutamisest

Kasutame Citadele panga Eesti filiaali kodulehel www.cblgroup.com ja teistel panga poolt hallatavatel veebilehtedel küpsiseid (cookie) eesmärgiga pakkuda kasutajatele mugavat ja täielikku funktsionaalsust, koguda statistilised andmed ja võimaldada elektroonilised pangateenused.

Citadele kodulehel täieliku ja mugava veebiteenuse kasutajakogemuse saamiseks soovitame nõustuda küpsiste kasutamisega. Küpsiste kasutamise põhimõtteid on võimalik igal ajal muuta. Kui soovite siiski küpsised keelata, valige seadme turvasätetes küpsiste salvestamise keelamise võimalus (juhiseid: Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari).

AS Citadele banka jätab endale õiguse küpsiste kasutamise tingimuste muutmiseks igal ajal. Kasutaja saab tutvuda küpsiste kasutamise tingimustega kodulehel iseseisvalt.

Küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamine AS Citadele banka veebisaidil

Rangelt vajalikud küpsised

_cblgroup_session (seansiküpsised eemaldatakse, kui veebisait suletakse) - salvestatakse kasutaja seadmesse ajutiselt üksnes veebilehe külastamise ajaks, et tagada baasfunktsionaalsus. Küpsis eemaldatakse pärast veebilehe sulgemisel.

default_locale (püsiv) säilitab kasutaja poolt tehtud suhtluskeele valiku.

closed_announcements, permanently_closed_announcements (püsiv) - teavitused, mis on kasutaja poolt suletud, et neid ei näidata korduvalt.

hide_browser_notice (püsiv) - säilitab märke selle kohta, et kasutaja on eelmise brauseriversiooni hoiatuse sulgenud.

analytics_tracker - säilitab märke, et kasutaja on lubanud kasutada vastavaid küpsiseid.

Täiendavad küpsised

Veebilehe arendamiseks, optimeerimiseks ja täiustamiseks säiliv teave saidi külastajatele tehtud toimingute kohta, nt millised avalehe sektsioone külastatakse, kui kaua lehel viibitakse, milliseid taotlusi täidetakse ja palju taotluseid edastatakse. Google Analytics ei saa isikuandmeid taotlusvormidest ega muul viisil.

User ID - kasutaja identifitseerimine võimaldab koguda täpsemaid andmeid, ühendades kasutaja seansid erinevates seadmetes, funktsioon toetab personaalset turundust ühendades veebilehe külastusandmed soetatud pangatoodetega.

Google Analytics cookies (in English), User ID feature description.

Kogub teavet reklaamide mõju ja sellega seotud kasutajakäitumise kohtav. Adform ei registreeri isikuandmeid ning kogu kogutud teave on anonüümne.

AdForm privaatsuspoliis

Valitud küpsiste töö tagamiseks kasutame Google Tag Manager 'i.

Küpsiste kustutamine Google Chrome, Mozilla Firefox.