/ Erakliendile / Pangakaardid

Pangakaardid

Citadele Pank pakub oma klientidele võimalust kasutada deebetkaarte ja krediitkaarte. Panga kaartidega saab tasuda kaupade või teenuste eest ja võtta välja sularaha nii Eestis kui ka väljaspool Eestit. Ühe kontoga on võimalik siduda mitme erineva kasutaja kaardid neile kohandatud limiitidega.

Krediitkaardid

MasterCard StandardMasterCard Gold

Citadele Pank pakub oma klientidele MasterCard krediitkaarte, mida saab kasutada maksevahendina nii kauplustes, teenindusasutustes ja internetikaubamajades, lisaks võimaldab krediitkaart raha välja võtta  kõikidest Eesti ja välisriikide sularahaautomaatidest.

Krediitkaardi võimalused:

  • osaline tagasimakse Teile sobivas summas (min. 5% kasutatud limiidist kuus);
  • krediidilimiiti on võimalik kasutada lisaks ka Citadele Internetipangas rahaülekanneteks;
  • tagasimakse kuupäev iga kuu 15. kuupäeval;
  • palk ja muud tulud ei pea laekuma Citadele Panka;

Citadele Panga krediitkaardi limiidid sõltuvad kaardi tüübist. Küsi lisainformatsiooni Citadele Panga erinevate krediitkaartide tüüpide ja neile võimaldatavate limiitide kohta klienditeeninduskeskustest või telefonil 77 00 000.

Tutvu lähemalt Citadele Panga krediitkaartide reisikindlustusega.

Krediitkaarti saab taotleda täites avalduse kodulehel või Citadele Panga klienditeeninduskeskustes.

Deebetkaardid

Citadele Pank pakub oma klientidele Maestro deebetkaarti, mida saab kasutada maksevahendina nii kauplustes, teenindusasutustes kui ka internetikaubamajades, lisaks võimaldab deebetkaart raha välja võtta  kõikidest Eesti ja välisriikide sularahaautomaatidest.

Välisriigis tasumisel või raha välja võtmisel ei pea Teie kontol olema selle riigi valuutat, kus viibite, vaid arvel olev raha konverteeritakse kontol olevast valuutast antud riigi omasse vastavalt antud hetkel kehtivatele valuutakurssidele. Kaardiga maksmine on kõikjal tasuta.

Vajalikud dokumendid:

  • isikut tõendav dokument.

Deebetkaarti saab taotleda täites avalduse kodulehel või Citadele Panga klienditeeninduskeskustes.

NB! Kaardi kaotuse või vargusel puhul palume koheselt teavitada Citadele Panga klienditeenindust telefonil 77 00 000 või sulgeda kaart läbi Citadele Internetipanga.
Pangakaardi tellimisel avatakse kliendile olemasolevast arvelduskontost eraldi uus kaardiga seotud arvelduskonto.