/ Erakliendile / Hoiused

Hoiused

Citadele Pank pakub eraklientidele järgmiseid hoiustamisvõimalusi: tähtajalist hoiust, Maxi Kogumiskontot ja kogumiskontot.

Tähtajaline hoius on Citadele Panga arvele kokkulepitud perioodiks hoiustatud summa, mille eest maksab pank kokkulepitud fikseeritud intressi. Hoiustamisperiood võib olla alates 1 kuu kuni 5 aastat ning mida pikem hoiustamisperiood on, seda suuremat intressi hoius kogub. Tähtajalise hoiuse valikul saab klient valida, kas intressid makstakse välja perioodi lõpus, igakuiselt või perioodi alguses. Suured hoiused saavad Citadele Pangast kindlasti parema intressi.

Maxi Kogumiskonto on Citadele Panga uudne ja innovaatiline kogumistoode, mis ühendab endas kõrge intressi ja maksekaardi võimalused. Kasutades Maxikontot, teenite kontol olevatelt vahenditelt kõrget intressi ning ühtlasi on Teie kogutud vahendid ühendatud Maxikonto maksekaardiga, mille abil on võimalik tasuda teenuste ja toodete eest kõikjal, ilma lisanduvate teenustasudeta.

Kogumiskonto+ on määratlemata tähtajaks sõlmitud hoius, millele võib jooksvalt juurdemakseid teha, teenides hoiustatud summalt fikseeritud intressi. Kogumiskonto tingimused võimaldavad hoiustatud summat kasutada ka lepinguperioodil juba kogutud intressi kaotamata.

NB! Citadele banka Eesti filiaali hoiused on tagatud Läti Vabariigi tagatisfondi poolt. Hoiused on tagatud 100 000 euro ulatuses hoiustaja kohta.