Payeezy lahendused, mis aitavad sul ettevõtet kasvatada

  • Püsimaksed. Püsivate ja muutuvate rahasummade kogumiseks. Määrake ise maksesagedus: iga päev, iga kuu või muul viisil. Püsimakseid kasutavad ettevõtted, kelle kliendid maksavad liikmemaksu (nt spordisaalid) või igakuiseid arveid (nt internetiteenuste, rakenduste jms eest).
  • Maksed ühe hiireklõpsuga. Kliendid saavad salvestada oma kaardi andmed nii, et edaspidi saab kaardiga teha makseid ilma andmeid uuesti sisestamata. Kliendid võivad valida, kas nad salvestavad oma andmed. See kiirendab toimingu kulgu ja suurendab klientide rahulolu.
  • Maksa lingi kaudu. Võimalus koostada kliendile arve ja saata see e-posti teel koos lingiga internetimakse vormile, näiteks kui eelmine makse ei ole lõpetatud või kui teenuseid pakutakse telefoni teel.
  • Makse osalise tarne eest. Kui tehing on seotud toote tarnimisega, võidakse tellimus mõnikord tarnida osade kaupa. See e-kaubanduse lahendus annab võimaluse saada kliendilt tasu selle osa eest, mis on tegelikult tarnitud. See vähendab klientide kaebusi ja suurendab nende rahulolu.
  • Lisateave kaardimaksete kohta (dünaamiline kirjeldaja). Sobib ettevõtetele, kes kasutavad klienditeeninduses eri domeene, näiteks kui veebipood tegutseb eri riikides eri domeeni all. See lahendus võimaldab lisada tellimusele täiendavat teavet, et kliendid näeksid oma kontoväljavõttel, milliselt kodulehelt on ostud tehtud.
  • Dünaamiline vääringu konverteerimine. Kui sinu ettevõte teenindab kliente, kes soovivad maksta eurost erinevas vääringus, võimaldab see lahendus näha tehingusummat ja teha tehinguid oma kaardi vääringus vastavalt kehtivale vahetuskursile. Samas saab sinu ettevõte raha eurodes. Kui soovid saada raha muus vääringus, pakume ka seda võimalust.

Küsi konsultatsiooni