Kampaania tingimused

Eripakkumine uuele kliendile, kes tellib pangakaardi X supreme või X prime.

1. Kampaania periood 02.05-31.07.2022.
2. Kampaanias osalemiseks tuleb täita kõik allolevad tingimused:
     a. Kampaanias osaleja pole enne pakkumisperioodi algust olnud aktiivne Citadele klient ehk ta on saanud kliendiks kampaaniaperioodi jooksul, või oli osaleja Citadele klient varem, kuid ta sulges konto enne pakkumisperioodi algust.
     b. Osaleja on eraisik, SIA Citadele Leasing klient ning Läti Vabariigi, Leedu või Eesti kodanik.
     c. Osaleja on sõlminud kliendilepingu pangakontoris või Citadele mobiiliäpis ja tellinud pangakaardi X supreme või X prime.
     d. Osaleja on teinud vähemalt ühe igakuise liisingumakse X supreme’i või X prime’i kaardi kontolt. 
3. Osalejad, kes vastavad kõigile 2. punktis toodud tingimustele, saavad osa eripakkumisest:
     a. Tellides X supreme’i kaardi – kuutasuta pangakaart kolmeks kuuks ja boonusena 7000 X REWARDS-i lojaalsuspunkti, mis võrdub 20 euroga.
     b. Tellides X prime’i kaardi – kuutasuta pangakaart kuueks kuuks ja boonusena 17 500 X REWARDS-i lojaalsuspunkti, mis võrdub 50 euroga.
4. Boonuse saamiseks peab osaleja registreeruma X REWARDS-i lojaalsusprogrammi kasutajaks: www.xrewards.ee. Registreerumine on tasuta.
5. Lojaalsusprogrammi X REWARDS punkte võib vahetada mistahes X REWARDS-i programmi kingituse vastu, mille osaleja valib vastavalt punktide arvule.
6. X REWARDS-i lojaalsuspunktid omistatakse järgmisel kuul pärast kõigi tingimuste täitmist ja esimese kuumakse tegemist X supreme’i või X prime’i kaardi kontolt.


Kampaania kohta saab lisainfot: 77 00 000 või info@citadele.ee.
Kampaania korraldajaks on AS „Citadele banka“ Eesti filiaal, aadress Narva mnt 63/1, 10152 Tallinn, registrikood 11971924, tel 77 00 000, e-post info@citadele.ee.