This page is currently not published and is only visible internally

VÕTA VEELGI PAREM KINDLUSTUS

Põnevaid ja turvalisi kodumaa suveelamusi kindlustab krediitkaardi lisakindlustuskaitse.

COVID-19 kindlustus
Kui reisid perega ning peaksid välismaal koroonaviirusesse nakatuma, olete kaitstud. Kui vajad arstiabi, hüvitatakse meditsiiniabikulud, uute lennupiletite soetamisega tehtud kulud ja meditsiinilise evakuatsiooniga seotud kulud. Alates 1. aprillist 2021 muutus COVID-19 tervisekindlustussumma ülempiir. Tutvu kõiki kindlustustingimustega siin.

Reisikindlustus

X hero kasutajad saavad tasuta reisikindlustuse kogu maailmas, sh Eestis, kui reisida elukohast vähemalt 95 km kaugusele ja ööbida vähemalt 2 ööd hotellis.

Mida kindlustatakse?

Meditsiiniriskid: meditsiini-, hambaravi- ja transpordikulud ning ajutiste meditsiiniliste abivahendite ost või rent.

Välismaale reisides ei pea sa enam reisikindlustuse ostmise pärast muretsema, sest meditsiinikulud katab X hero. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral hüvitatakse sulle välismaal osutatud ravi.

Õigusabi: Kui rikud reisi ajal kogemata seadusi, tekitad sellega kolmandale isikule kahju ja vajad õigusabi, siis hüvitab X hero kuni 1000 euro eest advokaadikulusid.

Meelespea!

Enne Euroopa riikidesse reisimist veendu, et sul on kehtiv Euroopa ravikindlustuskaart. Kui sul seda pole, saad tasuta kaardi tellida interneti teel. Plastikkaart saadetakse sulle hiljem postiga.

Reisikindlustus kehtib ka juhul, kui sa ei maksa reisi eest X hero.

Kindlustus kehtib iga reisi esimese 90 päeva jooksul. Reiside arv aastas ei ole piiratud.

Kindlustuskaitse kehtib kuni 80-aastastele (k.a.) kaardikasutajatele.

Ostukindlustus

Ostle turvaliselt! Iga X hero tehtud ost on kogu maailmas kindlustatud varguse või kahjustumise vastu.

Juhul, kui sama toote saab osta 30 päeva jooksul alates teie ostukuupäevast teiselt kaupmehelt soodsama hinnaga, kui sina maksid, ja hinnaerinevus on suurem kui 20 eurot, hüvitab ostukindlustus sulle selle hinnaerinevuse. Hinnakaitse kindlustus kehtib ainult Eestis.

Kuhu helistada õnnetusjuhtumi korral?

Kui vajad kindlustusspetsialisti nõu, soovid temaga konsulteerida või õnnetusjuhtumist teatada, pöördu AAS BTA Baltic Insurance Company klienditeeninduse poole Citadele klientide ööpäevaringsel tasuta telefonil +372 5686 8668 või saada e-kiri aadressile kahjud@bta.ee.

Citadele Sky Branch on sinu käsutuses. Selgitame kindlustustingimusi ja leiame vastused kõigile küsimustele. Helista numbril +372 770 0000.