This page is currently not published and is only visible internally

Reisikindlustus

X Platinum kaardi kasutajad saavad tasuta reisikindlustuse kogu maailmas, sh Eestis, kui reisida elukohast vähemalt 95 km kaugusele ja ööbida vähemalt 2 ööd hotellis.

Mida kindlustatakse?

Meditsiiniriskid: meditsiini-, hambaravi- ja transpordikulud ning ajutiste meditsiiniliste abivahendite ost või rent.

Välismaale reisides ei pea sa enam reisikindlustuse ostmise pärast muretsema, sest meditsiinikulud katab X Platinum. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral hüvitatakse sulle välismaal osutatud ravi.

Reisi tühistamine ja katkemine

Saad tunda end kaitstuna ka sellistes olukordades, kus reis ei toimu kooskõlas ajakavaga, sest sinu X Platinum kaart hüvitab pagasi hilinemise või kadumise, lennu hilinemise või tühistamise, reisile hilinemise ilmastikutingimuste tõttu või muul põhjusel ja passi või ID-kaardi taastamise selle varguse või kadumise tõttu. Pagasi hilinemise kindlustuskaitse jõustub, kui pagas hilineb rohkem kui 3 tundi sinu saabumisest, kusjuures mitte ainult sihtkohta, vaid ka reisi vahepeatustesse.

Kui sa ei saa äkilise haigestumise tõttu reisile minna (vähemalt 10-päevane haiguspuhkus), ei pea sa reisi tühistamisega seotud kulude pärast (transpordipiletid ja hotelli broneeringud) muret tundma.

Rendiauto kaskokindlustuse omavastutuse kindlustus

Sulle  hüvitatakse summa, mille rendiettevõte peab kinni rendiautole tekitatud tahtmatute ja ettenägematute füüsiliste kahjustuste eest. Kindlustuskaitse ei kehti pereliikmete rendiautodele.

Õigusabi: Kui rikud reisi ajal kogemata seadusi, tekitad sellega kolmandale isikule kahju ja vajad õigusabi, siis hüvitab X Platinum kuni 1000 euro eest advokaadikulusid.

Meelespea!

Enne Euroopa riikidesse reisimist veendu, et sul on kehtiv Euroopa ravikindlustuskaart. Kui sul seda pole, saad tasuta kaardi tellida interneti teel. Plastikkaart saadetakse sulle hiljem postiga.

Reisikindlustus kehtib ka juhul, kui sa ei maksa reisi eest X Platinum.

Kindlustus kehtib iga reisi esimese 90 päeva jooksul. Reiside arv aastas ei ole piiratud.

Kindlustuskaitse kehtib kuni 80-aastastele (k.a.) kaardikasutajatele.

Ostukindlustus

Ostle turvaliselt! Iga X Platinum kaardiga tehtud ost on kogu maailmas kindlustatud varguse või kahjustumise vastu.

Juhul, kui sama toote saab osta 30 päeva jooksul alates teie ostukuupäevast teiselt kaupmehelt soodsama hinnaga, kui sina maksid, ja hinnaerinevus on suurem kui 20 eurot, hüvitab ostukindlustus sulle selle hinnaerinevuse. Hinnakaitse kindlustus kehtib ainult Eestis.

Elektriseadmete laiendatud garantii

Garantiiperiood on üks aasta. Kaupade remondi- või asendamiskulud hüvitatakse tingimustel, mis vastavad tootja tehasegarantii tingimustele.

Kuhu helistada õnnetusjuhtumi korral?

Kui vajad kindlustusspetsialisti nõu, soovid temaga konsulteerida või õnnetusjuhtumist teatada, pöördu AAS BTA Baltic Insurance Company klienditeeninduse poole Citadele klientide ööpäevaringsel tasuta telefonil +372 5686 8668 või saada e-kiri aadressile kahjud@bta.ee.

Citadele Sky Branch on sinu käsutuses. Selgitame kindlustustingimusi ja leiame vastused kõigile küsimustele. Helista numbril +372 770 0000.