SUVE PARIMAD KINDLUSTUSTINGIMUSED

Kuni 31. augustini kehtib sinu krediitkaardile laia kattega reisikindlustus. Nii saad nautida põnevaid ja turvalisi suveelamusi Eestit. 

JALGRATTAKINDLUSTUS 
See kaitseb sind, kui lähed jalgrattamatkadele. Jalgratas on kindlustatud kahjustuste ja varguste vastu. Tsiviilvastutus on kindlustatud ka juhul, kui jalgratas tekitas sõidu ajal kahju kolmandatele isikutele. 

ABIPAKETT SINU KODULE
Püsi turvaliselt  kodus. Sinu vara on ootamatutes olukordades kaitstud ning see pakett on abiks õnnetusjuhtumite vältimisel või nende tõttu tekkinud kahju hüvitamisel.

Ootamatute olukordade puhuks pakume järgmiseid teenuseid: 

  • telefonikonsultatsioonid numbril 56868668;
  • lukuabi
  • puusepatööd; 
  • sanitaartehnilised tööd; 
  • veeavarii likvideerimine; 
  • tkoduvalve; 
  • elektritööd. 

REISIMINE EESTIT
Nüüd on Eestit reisimiseks veelgi paremad tingimused. Kui sõidad kodust 50 km kaugusele ja veedad ühe öö tasulises või broneeritud majutusasutuses, katab kindlustus õnnetusjuhtumid, ravikulud, sularahavarguse!

Loe jalgrattakindlustuse kohta täpsemalt 
Loe kodu abipakkettide kohta rohkem 
 

Reisikindlustus

X hero kasutajad saavad tasuta reisikindlustuse kogu maailmas, sh Eestis, kui reisida elukohast vähemalt 95 km kaugusele ja ööbida vähemalt 2 ööd hotellis.

Mida kindlustatakse?

Meditsiiniriskid: meditsiini-, hambaravi- ja transpordikulud ning ajutiste meditsiiniliste abivahendite ost või rent.

Välismaale reisides ei pea sa enam reisikindlustuse ostmise pärast muretsema, sest meditsiinikulud katab X hero. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral hüvitatakse sulle välismaal osutatud ravi.

Õigusabi: Kui rikud reisi ajal kogemata seadusi, tekitad sellega kolmandale isikule kahju ja vajad õigusabi, siis hüvitab X hero kuni 1000 euro eest advokaadikulusid.

Meelespea!

Enne Euroopa riikidesse reisimist veendu, et sul on kehtiv Euroopa ravikindlustuskaart. Kui sul seda pole, saad tasuta kaardi tellida interneti teel. Plastikkaart saadetakse sulle hiljem postiga.

Reisikindlustus kehtib ka juhul, kui sa ei maksa reisi eest X hero.

Kindlustus kehtib iga reisi esimese 90 päeva jooksul. Reiside arv aastas ei ole piiratud.

Kindlustuskaitse kehtib kuni 80-aastastele (k.a.) kaardikasutajatele.

Ostukindlustus

Ostle turvaliselt! Iga X hero tehtud ost on kogu maailmas kindlustatud varguse või kahjustumise vastu.

Juhul, kui sama toote saab osta 30 päeva jooksul alates teie ostukuupäevast teiselt kaupmehelt soodsama hinnaga, kui sina maksid, ja hinnaerinevus on suurem kui 20 eurot, hüvitab ostukindlustus sulle selle hinnaerinevuse. Hinnakaitse kindlustus kehtib ainult Eestis.

Kuhu helistada õnnetusjuhtumi korral?

If you need advice from an insurance specialist, a consultation or you want to report an accident, please contact the Customer Support Service of AAS “BTA Baltic Insurance Company” at any time by calling the 24-hour telephone number + 372 568 68668, which is designated for Citadele customers, or write to kahjud@bta.ee.

Every day, 24 hours a day, you have the Citadele Sky Branch at your disposal, which will explain the insurance terms & conditions, and help you find the answer to any question. Just call +372 77 00 000.