Veelgi parem kindlustus

Selleks, et saaksid nautida põnevaid ja turvalisi elamusi siinsamas Eestis, on sinu krediitkaardil lisakindlustuskate. 

COVID-19 kindlustus
Kui reisid X Infinite krediitkaardiga, oled koos perega kaitstud, kui peaksid välismaal COVID-19-sse nakatuma. 

  • Reisitõrke kulud hüvitatakse juhul, kui haigestud enne reisi algust Covid-19 viirusesse ja ei saa seetõttu reisile minna.
  • Meditsiiniabi kulud hüvitatakse juhul, kui haigestud Covid-19 viirusesse reisil olles. Lisaks hüvitatakse põhjendatud lisakulud transpordile ja majutusele Eestisse jõudmiseks.
  • Kindlustus kaitseb teid ka juhul, kui riiki sisenemiseks ei ole koroonaviiruse SARS-CoV-2 negatiivse tulemusega PCR testi tõend nõutud. Peate täitma kõiki sihtriigi piiriületuse nõudeid ja Covid-19 tõttu kehtestatud meetmeid.

Tutvu kõiki kindlustustingimustega siin

REISIKINDLUSTUS

X Infinite kaardi kasutajad saavad reisikindlustuse tasuta ja see kehtib reisimisel kogu maailmas, sh Eestis. Sina ja sinu perekond (abikaasa või elukaaslane, kuni 21aastased (kaasa arvatud) lapsed või lapselapsed ning vanemad) on koos reisimise ajal kaitstud.

Mida kindlustatakse?
Meditsiiniriskid: meditsiini-, hambaravi- ja transpordikulud ning ajutiste meditsiiniliste abivahendite ost või rent.
Välismaale reisides ei pea sa enam reisikindlustuse ostmise pärast muretsema, sest meditsiinikulud katab X Infinite kaart. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral hüvitatakse välismaal osutatud ravi.


Reisi tühistamine ja katkemine
Tunned end kaitstuna ka siis, kui reis ei toimu kooskõlas ajakavaga, sest X Infinite kaart hüvitab pagasi hilinemise või kadumise, lennu hilinemise või tühistamise, päraleveole hilinemise ilmastikuolude tõttu või muul põhjusel ja passi või ID-kaardi taastamise selle varguse või kadumise tõttu. Pagasi hilinemise kindlustuskaitse jõustub, kui pagas hilineb rohkem kui kolm tundi saabumisest, kusjuures mitte ainult sihtkohta, vaid ka reisi vahepeatustesse.
Kui sa ei saa äkilise haigestumise tõttu reisile minna (vähemalt kümnepäevane haiguspuhkus), ei pea sa reisi tühistamisega seotud kulude pärast (transpordipiletid ja hotellibroneeringud) muret tundma.


Rendiauto lepingujärgsete mahaarvamiste kindlustuskaitse
Sulle hüvitatakse mahaarvatav summa, mille rendiettevõte peab kinni rendiautole tekitatud tahtmatute ja ettenägematute füüsiliste kahjustuste eest. Kindlustuskaitse ei kehti pereliikmete rendiautode kohta.
Õigusabi: Kui rikud reisi ajal kogemata riigi seadusi, tekitad sellega kolmandale isikule kahju ja vajad õigusabi, siis hüvitab X Infinite kaart kuni 1000 euro eest õigusabikulusid.

Pea meeles!

  • Enne Euroopa riikidesse reisimist veendu, et sul on kehtiv Euroopa ravikindlustuskaart (EHIC). Kui sul seda pole, saad tellida kaardi tasuta interneti teel. Füüsiline kaart saadetakse hiljem postiga.
  • Reisikindlustus kehtib ka juhul, kui sa ei maksa reisi eest X Infinite kaardiga.
  • Kindlustus kehtib iga reisi esimese 90 päeva jooksul. Reiside arv aastas ei ole piiratud.
  • Kindlustuskaitse kehtib kuni 80aastastele (kaasa arvatud) kaardikasutajatele.

Ostukindlustus

Ostle turvaliselt! Iga X Infinite kaardiga tehtud ost on 120 päeva jooksul alates ostukuupäevast varguste või kahjustuste vastu kindlustatud. X Infinite kaardiga tehtud ostud on kindlustatud ka hinnamuutuse vastu ja tagavad elektriseadmetele pikendatud garantii.

Olenemata ostu tegemise kohast – Eestis, internetis või mujal maailmas –, on sinu omavastutus varguse, puuduse või kahjustuse korral ainult 50 eurot. Ülejäänud ostuväärtuse kuni 1500 euro ulatuses katab X Infinite kaardi ostukindlustus. Kindlustus kehtib 120 päeva alates ostukuupäevast.

Hinnamuutuse kindlustus
Kui sama toote saab osta 30 päeva jooksul alates sinu ostukuupäevast teiselt jaemüüjalt sinu makstud hinnaga võrreldes soodsamalt ja hinnaerinevus on suurem kui 20 eurot, hüvitab hinnamuutuse kindlustus sulle selle hinnaerinevuse. Hinnamuutuse kindlustus kehtib ainult Eestis.

Elektriseadmete laiendatud garantii
Garantiiperiood on üks aasta. Kaupade remondi- või asendamiskulud hüvitatakse tingimustel, mis vastavad tootja tehasegarantii tingimustele.

Toote tarnimata jätmine
Kui toode on tellitud ja selle eest on tasutud, kuid seda ei tarnita 90 päeva jooksul alates ostuhetkest, hüvitatakse toote ostuhind. Kindlustuskate kehtib toodete korral, mille hind on vähemalt 20 eurot, ja tingimusel, et saadakse kirjalik kinnitus toote kliendile saatmise kohta, samuti kirjalik kinnitus selle kohta, et toote müüja keeldub ostusummat tagasi maksmast.
 

Kuhu helistada õnnetusjuhtumi korral?

Kui vajad kindlustusspetsialisti nõu, konsultatsiooni või soovid juhtumist teatada, helista igal ajal AAS BTA Baltic Insurance Company klienditoe ööpäevaringsel telefoninumbril + 372 5686 8668, mis on mõeldud Citadele klientidele, või kirjuta e-posti aadressil kahjud@bta.ee.


Võid kasutada ka Citadele Concierge teenust, mis selgitab kindlustustingimusi ja aitab tekkinud küsimustega. Lihtsalt helista numbril +371 6710 7610.