Interaktiivne abiline

Tule kliendiks!

Mida pead teadma, enne taotlemise alustamist
Taotluse sammud mobiiliäpis
Esitasin taotluse, mis edasi?  

Esimene sisenemine internetipanka

 

Mida pead teadma, enne taotlemise alustamist

Kuis sa veel ei ole panga klient, saad meiega liituda ilma esindusse tulemata! Kõik mida sa vajad on mobiiliäpp: tee selfi ja me saadame sulle kaardi tasuta postiga koju.

Et saada kliendiks kasutades Citadele mobiiliäppi peavad olema täidetud järgmised tingimused: 

 • Oled täiskasvanu st vähemalt 18-aastane
 • Omad Eestis väljastatud Eesti vabariigi passi või ID-kaarti
 • Sul on Eestis registreeritud telefoninumber
 • Elad alaliselt Eestis
 • Oled ainult Eesti maksuresident

Kliendisuhte avamiseks digikanalite kaudu, peavad olema täidetud kõik eelnevalt loetletud tingimused. Mõne ülaltoodud punkti puudumisel palume sul broneerida aeg meie esinduse külastamiseks, kuhu tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui sa oled noorem kui 18, kuid vanem kui 7, võta üks oma vanematest esindusse kaasa.

Taotluse täitmine äpis käib kiiresti. 

Pane tähele kui oled tuvastanud enda isiku ja avanud pangakonto digitaalselt, siis sinu igakuine sissetulevate maksete limiit on 3000 eurot ja väljaminevate maksete limiit 15 000 eurot, et seda muuta broneeri aeg meie esinduse külastamiseks

Taotle   

Taotluse sammud mobiiliäpis

Oleme koostanud lühiksese protsessi kirjelduse, juhuks kui sul on tekkinud küsimusi taotluse täitmisel. Kirjelduses käime läbi sammud:

Taotluse täitmise alustamiseks vali “Hakka panga kliendiks” ja loe läbi põhiteave.

Veendu, et oled sisestanud õige telefoninumbri ja e-posti aadressi, sest sinna saadetakse taotluse järgnevates sammudes olulist infot nii SMS kui e-kirja teel. Samuti vajadusel võtame nende andmete kaudu sinuga ühendust.

Aadressiväljale kirjuta aadress, kuhu soovid pangakaarti saada. Pea meeles lisada ka maakonna /valla/küla info, kui elad väljaspool linna.

Neljandas sammus saad valida, milline kaart on sulle kõige sobivam. Libista paremale ja vasakule, et  näha kõiki kirjeldusi.

Kui oled valinud kaardi, kinnita oma telefoninumber ja loo PIN-kood.

On oluline, et pead loodud PIN-koodi meeles, vajad seda hiljem internetipanka sisselogimiseks ja maksete kinnitamiseks.

Vasta mõnele enda kohta käivale küsimusele     

Sisesta oma keskmine igakuine sissetulek. Pea meeles, et kliendiks saamisel Citadele mobiiliäpi kaudu rakendub kontole igakuine sisstulevate maksete piirang 3000 eurot. Limiiti saab muuta meie esindust külastades.

Järgmises sammus loe läbi ja kinnita kõik vajalikud tingimused.

Vali Eestis väljastatud isikut tõendava dokumendi tüüp, mida kavatsed kasutada.

Pea meeles, et aktsepteerime ainult Eestis väljastatud kodaniku ID-kaarti või passi.

Dokumendist pildi tegemise õnnestumise tagamiseks kontrolli, et dokument pole kahjustatud ega aegunud, ning veendu, et kasutatava seadme esi- ja tagakaamera on puhtad.
Samuti veendu, et valgustus on hea ja keegi kõrvalistest isikutest ei sega sind. 

Pildistamisel pea meeles: 

 • kasuta oma isikut tõendava dokumendi originaali
 • kogu ID-kaart või pass peab terviklikult mahtuma fotole
 • passi pildistamiselt peavad nii ülemine kui alumine leht olema täielikult nähtavad

Esitasin taotluse, mis edasi? 

Peale taotluse esitamist võtab pank sinuga vajadusel ühendust. Kui su avaldusega on kõik korras ja me ei vaja lisainformatsiooni, saad sa 3 SMS sõnumit:

 • SMS, mis tervitab sind, kui Citadele uut klienti
 • sinu internetipanga kasutajanimi
 • sinu internetipanga salasõna

Palun salvesta oma internetipanka sisenemiseks vajalikud andmed, sest vajad neid edaspidi, et kasutada internetipanga täisfunktsionaalsust ja uuendada oma MobileScan litsentsi uuel seadmel.

Saadame sulle e-kirja, mis sisaldab olulist infot, samuti saadame sulle teavituse internetipanka. Palun vasta ühele neist teavitustest vabalt valitud salaküsimuse ja salaküsimuse vastusega. Palun tee seda, sest see võimaldab meil sinu isikut telefoni teel tuvastada ja kiirelt sind probleemide esinemisel telefoni teel aidata. Ilma salaküsimuse ja vastuseta ei saa me veenduda telefoni teel, et tegemist on õige isikuga.

Pangakaart koos kaardi PIN-koodidega saadetakse sulle soovitud aadressile 1 nädala jooksul.

Pea meeles, et kui hakkad Citadele kliendiks mobiiliäpis, on su kuine sissetulevate maksete limiit 3000 eurot. Seda limiiti saad muuta, kui külastad meie esindust.

Esimene sisenemine internetipanka

Esimeseks sisse logimiseks kasuta MobileSCAN autoriseerimisvahendit mobiiliäpis või veebibrauseris, sisesta oma kasutajatunnus ning 5-kohaline MobileSCAN PIN-kood, mille sa kliendiks registreerimise käigus valisid

Pane tähele kui oled tuvastanud enda isiku elektrooniliselt ja avanud pangakonto, saad vaikimisi autentimisvahendiks ainult MobileSCAN autentimisvahendi.

Kui soovid täiendavate autoriseerimisvahenditena kasutada ID-kaarti või mobiil-IDd, siis võta ühendust pangaga.

Korduma kippuvad küsimused kliendiks saamise kohta mobiiliäpis.

Kas leidsid oma küsimusele vastuse?