https://www.citadele.ee/et/private/payments/regular

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

Püsikorraldus

Säästa aega! Pank teeb regulaarsed maksed sinu eest ära!

Kindla summa regulaarne maksmine

Kui sul on regulaarsed maksed kindla summa eest, näiteks elektri-, liisingu-, interneti-, üüri- või muud tellimused, hoolitseb nende eest pank, tehes sinu kontolt automaatselt püsikorralduse makse. Kanname regulaarselt sinu juhise kohaselt kindla summa sinu pangakontolt määratud kontole. Vastavalt vajadusele saad valida makse kindla regulaarsuse – iga päev, kord nädalas või kuus.
Kindla summa regulaarne maksmine võib toimuda Citadele pangasisese maksena või teise EL-i panka (ainult eurodes).

Kuidas saan püsikorraldust sõlmida?

Püsikorraldusi saab aktiveerida, muuta või vajaduse korral tühistada tasuta internetipangas.

Kuidas püsikorraldust tehakse?

Esimese makse saab teha järgmisel päeval pärast püsimakse aktiveerimist. Püsimakse tehakse korralduses määratud päeva jooksul, kui kontol on piisavalt raha makse tegemiseks ja panga vahendustasu maksmiseks. Kui makse tegemise päeval pole kontol piisavalt raha, korratakse maksekatseid 15 kalendripäeva jooksul kuni hetkeni, mil kontole kantakse makse tegemiseks ja panga teenustasu maksmiseks vajalik summa. Kui kontol pole piisavalt raha, ei tee pank püsimakset osade kaupa. Kui püsimakse valuuta erineb makse tegemise konto valuutast, broneerib pank raha sellel päeval kehtiva panga vahetuskursi alusel.

Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS Citadele banka Eesti filiaal, SIA Citadele Leasing Eesti filiaal ja OÜ Citadele Factoring veebilehel. Soovitame enne finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Citadele ei osuta krediidinõustamise teenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Laenu võtmise otsuse langetab laenusaaja, kes hindab panga poolt esitatud teabe ja hoiatuste põhjal pakutava laenutoote ja lepingutingimuste sobivust oma isikliku laenuhuvi, -vajaduse ja finantsolukorraga ning ta vastutab lepingu sõlmimisega kaasnevate tagajärgede eest.