Teenustasuta ülekanded Euroopas

Kaardiga C Infinite saad ühtses euromaksete piirkonnas teha piiramatult teenustasuta internetipõhiseid euroülekandeid Eestisse ja kogu Euroopasse.

Ühtse euromaksete piirkonna (SEPA) maksed on euromaksed Euroopa Liidu liikmesriikidesse ja Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse. Seda liiki makse tegemiseks peab maksekorraldus sisaldama järgmist:

  • Saaja IBAN-kood 
  • Teenustasu liik: SHA (jagatud)
  • Makse liik: tavamakse

SEPA hõlmab Euroopa Liidu 27 liikmesriiki (Austria, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi, Taani, Prantsusmaa, Kreeka, Horvaatia, Eesti, Iirimaa, Itaalia, Küpros, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Holland, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Hispaania, Ungari, Saksamaa ja Rootsi) ning Ühendkuningriiki, Islandit, Liechtensteini, Norrat ja Šveitsi.

Välkmaksed

Kuna Citadele toetab välkmakseid, siis saad neid oma C Infinite kontolt teha ükskõik millisesse välkmakseid toetavasse panka. Raha kantakse üle mõne sekundiga.

Oluline on märkida, et välkmakseid saab teha ainult Euroopa pankadele, mis kuuluvad välkmaksete süsteemi.

Välkmaksed on rahaülekanded, mida tehakse 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas, sealhulgas riigipühadel. Need toimuvad mõne sekundi jooksul ning makse saajal on võimalik oma raha kohe kasutada.

Sularaha teenustasuta väljavõtmine pangaautomaatidest kogu maailmas

Kuni 2500 eurot – ilma teenustasuta Citadele sularahaautomaadist Eestis piiramatu arv kordi Muudest sularahaautomaatidest Eestis ja üle maailma piiramatu arv kordi
Üle 2500 euro – teenustasu Citadele sularahaautomaadist Eestis 1% summast Muudest sularahaautomaatidest: 1% summast (min 1 euro)

Teenustasu allahindlus kehtib ainult Citadele panga määratud teenustasude puhul.

Kui kasutad mõne muu panga/organisatsiooni pangaautomaati, pööra kindlasti tähelepanu ekraanil kuvatud hoiatusele!

Kui pangaautomaadi ekraanil kuvatakse teade teenustasude kohta, rakendab see pank/organisatsioon, kelle pangaautomaati kasutad, teenustasu.

Kui võtad sularaha muus vääringus, on valuutavahetuskurss kooskõlas hinnakirjaga.