https://www.citadele.ee/et/private/x-cards/kiwie

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

photo
photo

X smart KIWIE

Kas oled 7-21 aastat vana? Tahad tasuta kaarti ja lisaks kingitusi? Telli X smart KIWIE 30. septembriks ja anname sulle kingituse valimiseks 3000 X REWARDS punkti.

Telli

Saa auhindu ja tähista koos sõbraga!

Pakkumine uutele klientidele vanuses 7 kuni 21 aastat

 • Kui hakkad 21.08.-30.09.2023 X smart või X smart KIWIE kaardiga meie kliendiks, anname sulle kohe 3000 X REWARDS punkti! Saad need vahetada laheda auhinna vastu, nagu kinopilet, kaks mulliteed, Wolti 5-eurone kinkekaart jne.
 • 3000 punkti saad, kui liitud X REWARDS lojaalsusprogrammiga (see on tasuta).
 • Ja veel rohkem kingitusi! Kuni 31.12.2023 saad iga X smart kaardiga makstud euro eest 4 korda rohkem X REWARDS punkte. See võimaldab noortel saada punkte 4 korda kiiremini kui teistel X smart kaardi kasutajatel!
Telli
photo

Liitu Kiwieversumiga

photo

X smart KIWIE pangakaart on sinu uus abiline rahaasjades, millega saad osa digimaailmast. Sind ootavad üllatused, millega võid saada 21. sajandi kollektsionääriks. Pangakaart valmis koostöös kuulsa Läti kunstnikuga Kiwie.


X smart KIWIE pangakaardi eelised:

 • Pangakaart on 7 – 21-aastastele (kaasa arvatud) kuutasuta
 • Tasuta ülekanded ja välkmaksed nii Eestis kui kogu Euroopas
 • Tasuta sularaha väljavõtt automaatidest nii Eestis kui kogu maailmas kuni 1000 eurot kuus
 • X REWARDS lojaalsusprogrammi eripakkumised ja auhinnad, mida saad kogutud punktide eest
 • Tee kõik pangatoimingud ja vaheta PIN koodi mugavas mobiiliäpis
Telli X smart KIWIE
photo

Kiwie x Citadele


Digimaailm pole enam ainult mobiilis, vaid nüüd on ka füüsiline pangakaart virtuaalne. X smart KIWIE kaarti luues palusime abi tehisintellektilt, et tuua see virtuaalsesse maailma. Tehisintellekt miksis kunstniku töid Google otsisõnadega ja lõi algoritmide abil kujunduse, mida näed nüüd X smart KIWIE kaardil. Selline lahendus on esimene Baltikumis ja ilmselt esimeste seas kogu maailmas.

photo

KIWIE on anonüümne kuulus Läti kunstnik, kelle Paks Koletis sai populaarseks Riia tänavatel, aga nüüd võib seda kohata ka Balil, New Yorgis, Küprosel, Tais, Vietnamis, Hispaanias, Prantsusmaal, Suurbritannias, Dubais, Kuveidis, Montenegros ja mujal maailmas. Alates 2021. aastast elavad Paks Koletis ja Kiwie kunstiteosed ka metaversumis, mille abil võid saada teisel pool maailma asuva kunstiteose omanikuks.

photo

X REWARDS auhinnad ja allahindlused

Soovid tasuta kohvi, kinopileteid või isegi tasuta lennupileteid oma unistuste puhkusele? Kõik see on võimalik, kui liitud X REWARDS lojaalsusprogrammiga.

 • Liitu ja loo oma konto tasuta www.xrewards.ee.
 • Allahindlused meie partnerite poodides, kohvikutes ja meelelahutusasutustes.
 • Teeni igalt X kaardiga tehtud ostult punkte ja vaheta need auhindade vastu.
Loe lähemalt
photo

Oled valmis tellima? Tule kliendiks:

Mobiiliäpis

Liitu meiega oma kodust. Pangakaardi saad kätte posti teel.

 • Tee endast ja oma isikut tõendavast dokumendist foto
 • Täida kliendiankeet ja telli X smart KIWIE pangakaart oma postkasti
 • Aktiveeri oma pangakaart mobiiliäpis

Oled noorem kui 18? Citadele kliendid saavad oma lapsele pangakonto avada internetipangas. Muul juhul palume tulla ühe vanemaga pangakontorisse.

photo
photo

Pangakontoris

Broneeri aeg ja tule pangakontorisse.