Mobiiliäpp

Kuidas installida Citadele äppi, kui mul on Android-telefon?

Laadi Citadele – Latvija, Lietuva, Eesti äpp alla Google Play'st: ava Google Play: ja tee otsing „Citadele – Latvija, Lietuva, Eesti“. 

Mobiiliäpi mugavamaks kasutamiseks soovitame olemasolevatel klientidel installida MobileSCAN, leia täpsem aktiveerimisjuhend siit. Uutel klientidel, kes soovivad saada panga kliendiks mobiiliäpi kaudu, pole MobileSCANi installimine vajalik.

Kõige tavalisemad probleemid Citadele äpi installimisel Android-seadmesse: 

Probleem: Ma ei leia äppi Google Play'st. 

Lahendus: Kontrolli, mis opsüsteemi versioon sinu seadmel on. Citadele äpp on Androidis saadaval alates versioonist 5.0. Kui süsteemivärskendus on saadaval, värskenda oma süsteem uusimale saadaolevale versioonile. Kui sul on seade, mille opsüsteem on vanem kui 5.0, ei saa sa kahjuks Citadele äppi kasutada, kuna äpp sisaldab funktsioone, mis vanemas süsteemis ei tööta või töötavad vanemates opsüsteemides puudulikult. 

Probleem: Äppi ei laadita alla – vajutan „Install“, kuid midagi ei juhtu. 
Lahendus: Järgi siin antud soovitusi. 

Probleem: Äpi allalaadimine algab, kuid protsess peatub ja äppi ei laadita alla.
Lahendus: Järgi siin antud soovitusi. 

Probleem: Äpil pole nuppu „Värskenda“, kuid tean, et värskendus on saadaval. 
Lahendus: Mõnikord ilmub nupp „Värskenda“, kui avad äpi Google Play's.
 

Seade ei toeta Google Play'd (nt. Huawei P40, Windows)
Kui sul on nutiseade, mis ei toeta Google Playd (näiteks Huawei P40, siis sa ei saa kasutada Citadele äppi ja selle eeliseid. Citadele internetipanka saab kasutada ID-kaardi, Mobiil-ID või koodikalkulaatoriga brauseris (ka MobileSCAN ei tööta). Mugavuse huvides saad oma telefoni ekraanil luua ka otsetee Citadele internetipanka: avage www.citadele.ee, klõpsa nuppu Internetipank ja vali brauseri seadetes Lisa avalehele. See aitab sul internetipangale telefoni kaudu mugavamalt juurde pääseda, kuna veebilehe ikoon on sinu telefoni ekraanil. Pea meeles, et see viib sind internetipanka ja mobiiliäpi funktsioonid pole saadaval.

Kas leidsid oma küsimusele vastuse?