https://www.citadele.ee/et/private/c-lifestyle

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

brand-full-dark-mobile
LIFESTYLE

NEILE, KES SAAVAD, MIDA TAHAVAD

brand split block brand split block

Maksa stiilselt – maksa sõrmusega

Isegi tavalise makse tegemine võib algatada põneva vestluse. Vali oma stiiliga sobiv värv ja disain ning kasuta sõrmust viipemaksete tegemiseks samamoodi nagu pangakaarti.

Telli sõrmus

Kasulik!

Turvalise veebiostlemise 7 põhimõtet

Kas arvad et veebis ostlemine on digiajastu parim asi?

Et veebis ostlemine oleks turvaline ja mugav, on oluline meeles pidada mõnda asja.

Loe artiklist lähemalt

X REWARDS lojaalsusprogramm

Saa rohkem kui kuskil mujal

Head asjad juhtuvad heade inimestega. Kui sa kasutad X pangakaarti, siis tasub iga ost end ära ja lisaks saad veel auhindu. X REWARDS lojaalsusprogrammis on allahindlusi ja auhindu igale maitsele.

Vaata auhindu
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

Kas teadsid et?

Iga kolmas registreerunud X REWARDS osaleja kostitab end auhindadega.

Loe artiklist lähemalt
brand split block brand split block

Mobiiliäpp

Meile meeldib sinuga kohtuda, aga see pole kohustuslik

Elu pakub sulle palju põnevamat kui pangakontori külastus. Kõiki pangatoiminguid saad teha kõikjal. Ole oma elu peremees – sinu pank on sinu taskus. Kui vajad abi, siis saada meile lihtsalt sõnum.

Vaata lähemalt

Elektriauto liising

Ole osa positiivsest muutusest

Naudi elu ja seikle keskkonnasõbraliku autoga. Pane päikseprillid ette, keera muusika valjemaks ja sõida juba täna rohelisema tuleviku poole!

Vaata lähemalt
brand full width