https://www.citadele.ee/et/private/c-wealth

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

brand-full-dark-mobile
WEALTH

NEILE, KES PANEVAD RAHA ENDA KASUKS TÖÖLE

Tähtajaline hoius

Raha aitab kasvatada kannatlikkus

Kui oled kõvasti tööd teinud, siis pane ka oma raha tööle. Tähtajaline hoius on turvaline viis muuta kannatlikkus kasumiks ilma liigse pingutuseta.

Vaata lähemalt
brand full width

Kasulik!

Näpunäited, mis aitavad oma kulutamis- ja rahaharjumustes positiivseid muudatusi teha.

Loe artiklist lähemalt
brand split block brand split block

Roheline kogumiskonto

Ela roheliselt – säästa roheliselt

Raha ei kasva puu otsas, aga ta võib kasvada sinu rohelisel kogumiskontol. Vaata, kuidas su säästud puhkevad õitsele ja hinga rahulikult, sest iga sinu hoiustatud sent toetab keskkonnasäästlikke projekte.

Vaata lähemalt