https://www.citadele.ee/et/private/c-travel

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

brand-full-dark-mobile
TRAVEL

NEILE, KES KOGUVAD MÄLESTUSI ÜLE KOGU MAAILMA

cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image

X prime ja X supreme pangakaart

X pangakaariga võid kohe reisile minna

Ära raiska aega lennujaamas valuuta vahetamisele. X kaardiga saad tasuta sularaha välja võtta üle maailma – ükskõik kas oled Jurmalas, Kuressaares või Tokyos. Meelerahu annab sulle X pangakaardi krediidilimiit. Nii ei jää sul midagi puudu.

Vali pangakaart

Kasulik!

Kuhu reisida sügispuhkuse ajal Eestis?

Eestis reisides saab väärt reisielamusi ja lõõgastuda ning kui sul on taskus X kaart siis oled valmis kõigeks, hoolimata sellest, kuhu teie seiklused viivad.

Vaata meie ideid sügiseseks puhkuseks ja lase end inspireerida värvikast reisist.

Loe artiklist lähemalt
brand full width

X pangakaardi reisikindlustus

Maailm on sinu, kui su taskus on X pangakaart

Seikle murevabalt! X supreme ja X prime pangakaardi reisikindlustus annab sulle meelerahu. Naudi hingematvaid maastikke, otsi adrenaliini või vaata üle kõik maailmaimed.

Vaata lähemalt

Kasulik!

Viis näpunäidet, mis aitavad muretult reisida.

Loe artiklist lähemalt

Jäta oma rahakott koju

Sa ei pea enam muretsema, kui oled rahakoti maha unustanud. Maksa lihtsalt oma telefoniga! Vali endale mugavaim lahendus: Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay. Või üllata kõiki ja maksa hoopis sõrmusega.

brand split block brand split block