https://www.citadele.ee/et/private/x-cards/ala

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

Aktiivse kasutaja soodustus

Tasuta pangakaart? Jah!

photo

Telli X pangakaart ja kasuta X prime kaarti esimesed 6 kuud kuutasuta ja X supreme kaarti esimesed 3 kuud kuutasuta.
Oma X kaarti aktiivselt kasutades saad allahindlust oma põhikaardi kuutasult.

X prime, X Platinum X supreme, X hero
Põhi- ja lisakaardiga tehtud ostude kogusumma esimesel poolaastal*: 6000 EUR (kaasa arvatud) 4500 EUR (kaasa arvatud) 3000 EUR (kaasa arvatud) 2000 EUR (kaasa arvatud)
Põhikaardi kuuhooldustasu soodustus järgmiseks 6 (kuueks) kuuks: 50% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust 25% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust 50% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust 25% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust
X prime, X Platinum
Põhi- ja lisakaardiga tehtud ostude kogusumma esimesel poolaastal*: 6000 EUR (kaasa arvatud)
Põhikaardi kuuhooldustasu soodustus järgmiseks 6 (kuueks) kuuks: 50% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust
Põhi- ja lisakaardiga tehtud ostude kogusumma esimesel poolaastal*: 4500 EUR (kaasa arvatud)
Põhikaardi kuuhooldustasu soodustus järgmiseks 6 (kuueks) kuuks: 25% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust
X supreme, X hero
Põhi- ja lisakaardiga tehtud ostude kogusumma esimesel poolaastal*: 3000 EUR (kaasa arvatud)
Põhikaardi kuuhooldustasu soodustus järgmiseks 6 (kuueks) kuuks: 50% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust
Põhi- ja lisakaardiga tehtud ostude kogusumma esimesel poolaastal*: 2000 EUR (kaasa arvatud)
Põhikaardi kuuhooldustasu soodustus järgmiseks 6 (kuueks) kuuks: 25% soodustust põhikaardi kuuhooldustasust

Näide: kui kaart väljastati 2022. aasta augustis, lõpeb 6-kuuline periood 28. veebruaril 2023. Kui sellel perioodil on X prime kaardiga tehtud ostude summa 6161,12 EUR, siis järgmised 6 kuud alates märtsist 2023, kehtib X prime kaardile kuutasu soodustus 50%.

Lisainfot kaartide kuutasu kohta leiad hinnakirjast.

* Kaardi kasutamise poolaasta on 6-kuuline periood, mis algab põhikaardi väljastamisele järgneva kuu esimesest päevast.
Pangal on õigus kord poolaastas sooduslepingu tingimused ja ostude mahu kriteeriumid üle vaadata. Teavet kaardi kasutamise kohta poolaasta jooksul saate infotelefonil 77 00 000.

Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete AS Citadele banka Eesti filiaal, SIA Citadele Leasing Eesti filiaal ja OÜ Citadele Factoring veebilehel. Soovitame enne finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Citadele ei osuta krediidinõustamise teenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Laenu võtmise otsuse langetab laenusaaja, kes hindab panga poolt esitatud teabe ja hoiatuste põhjal pakutava laenutoote ja lepingutingimuste sobivust oma isikliku laenuhuvi, -vajaduse ja finantsolukorraga ning ta vastutab lepingu sõlmimisega kaasnevate tagajärgede eest.