Mobiiliäpp

Kuidas installida Citadele äppi, kui mul on iOS-telefon (Apple)?

Citadele – Latvija, Lietuva, Eesti äpi allalaadimiseks ava AppStore ja tee otsing „Citadele mobiiliäpp“.

Mobiiliäpi mugavamaks kasutamiseks soovitame olemasolevatel klientidel installida MobileSCAN, leia täpsem aktiveerimisjuhend siit. Uutel klientidel, kes soovivad saada panga kliendiks mobiiliäpi kaudu, pole MobileSCANi installimine vajalik.

Kõige tavalisemad probleemid Citadele äpi installimisel iOS-seadmesse: 

Probleem: Soovin Citadele äppi oma iPadi installida, kuid ma ei leia seda AppStore'ist. 
Lahendus: Tühjenda seadetes valik „Only iPad“, et ilmuksid kõik, mitte ainult tahvelarvutitele mõeldud äpid. 

Probleem: Äpi installimisel saan teate, et minu seade ei ühildu Citadele äpiga. 
Lahendus: Kontrolli, kas seadmel on installimiseks iOSi värskendusi, ja installi opsüsteemi uusim versioon. Citadele äppi toetab mobiilseadmete kasutajatele mõeldud Apple iOS (alates 11.0).

Probleem: Kui vajutan nuppu „Get“, ei juhtu midagi, äppi ei laadita alla või allalaadimine algab, kuid peatub ega jätku. 
Lahendus: Kontrolli internetiühendust või WiFi-ühendust, sest äpi allalaadimiseks peab ühendus olema stabiilne. Kui ühendus on stabiilne, võid allalaadimise peatada ja seejärel uuesti käivitada, vajutades pikalt Citadele äpi ikooni. Kui see ei aita, taaskäivita seade ja proovi siis äppi uuesti alla laadida. 

Probleem: Äpi installimiseks nõuab AppStore, et registreeriksin oma maksekaardi. 
Lahendus: Citadele äpi allalaadimine ja kasutamine on tasuta, kuid mõne riigi AppStore'i tingimused nõuavad mis tahes äpi allalaadimiseks kehtivat maksekaarti. Sellisel juhul võid kasutada mõne muu riigi AppStore'i või lisada kehtiva maksekaardi.

Kas leidsid oma küsimusele vastuse?