https://www.citadele.ee/et/private/c-business

Küpsiste kasutamise teade

Kasutame oma veebilehel enda ja kolmandate isikute küpsiseid. Küpsiste, mis aitavad, meil veebilehti toimimas ja turvalisena hoida, kasutamine ei vaja sinu nõusolekut. Statistika, analüütiliste ja turunduslike küpsiste puhul vajame sinu nõusolekut, et võimaldada mugavamat veebilehe ja veebipõhiste teenuste kasutamist ning pakkuda sulle kasutusharjumustele vastavat sisu ja teenuseid. Võid kõnealuste küpsiste kasutamisega nõustuda, klõpsates nuppu „Nõustun“, ning samuti võid kõpsiste kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta või seda muuta, kasutades selleks järgnevat veebilinki: Küpsiste seaded. Lugege lähemalt: Küpsiste kasutamise tingimused.

brand-full-dark-mobile
BUSINESS

NEILE, KELLE TÖÖ TOOB TULEMUSI

brand split block brand split block

Maksepaketid

Pühendu kõige olulisemale

Tunned, et ei jõua kõike teha? Vali lahendus, mis säästab nii aega kui raha, et saaksid keskenduda kõige olulisemale – enda ettevõtte arendamisele.

Vali maksepakett

Kas teadsid, et?

Citadele veebilehel on nüüd võimalik kiirelt avada ka ettevõtte pangakontot ilma eraisiku kontot omamata.

Loe artiklist lähemalt
brand full width

Ettevõtete rahastamine

Raketikütus sinu ettevõttele

Anna oma ärile hoogu! Vali oma ettevõttele kõige sobivam rahastusviis, et tagada ettevõtte areng ja saavutada eesmärgid juba lähiajal.

Vaata laenuvõimalusi

Hoiused

Sinu äri töötab, aga kas raha ka töötab?

Kui kogu raha ringleb arvelduskontol, siis on keeruline säästa, sest igapäevased kulutused ei tunne piire. Investeeri targalt ja kogu tulevaste võimaluste jaoks boonust.

Vaata hoiuseid
brand-full

Kas teadsid, et?

Baltikumis sooritati 18 kuu jooksul Citadele Phone POS terminalidega kaardimakseid 5 miljoni euro väärtuses

Makseharjumused on viimastel aastatel kiiresti muutunud.

Isegi käsitöölaatadel on oluline, et klientidel oleks võimalus maksta kaasaegsete juhtmeta maksemeetoditega: kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt.

Loe artiklist lähemalt

Citadele Phone POS

Kui klient tahab osta, siis lase tal maksta

Kui oled südamega asja juures, oled pidurdamatu. Et su ettevõtte kasvaks ja oleks kõigile kergelt kättesaadav, alusta kaardimaksete ja mobiilimaksete vastuvõtmist. Alusta oma e-äri ja seljata erinevate maksevõimalustega kõik takistused.

Taotle Phone POS terminali
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image