VÕTA VEELGI PAREM KINDLUSTUS

Põnevaid ja turvalisi kodumaa suveelamusi kindlustab X supreme kaart lisakindlustuskaitse.

COVID-19 kindlustus
Kui reisid perega ning peaksid välismaal koroonaviirusesse nakatuma, olete kaitstud. Kui vajad arstiabi, hüvitatakse meditsiiniabikulud, uute lennupiletite soetamisega tehtud kulud ja meditsiinilise evakuatsiooniga seotud kulud. Alates 1. aprillist 2021 muutus COVID-19 tervisekindlustussumma ülempiir. Tutvu kõiki kindlustustingimustega siin.

Pikendasime ratta-, kodu- ja reisikindlustust kuni 30.09.2021.

RATTAKINDLUSTUS 
See kaitseb sind, kui lähed jalgrattamatkadele. Jalgratas on kindlustatud kahjustuste ja varguste vastu. Tsiviilvastutus on kindlustatud ka juhul, kui jalgratas tekitas sõidu ajal kahju kolmandatele isikutele. 

KODU KINDLUSTUS
Püsi turvaliselt  kodus. Sinu vara on ootamatutes olukordades kaitstud ning see pakett on abiks õnnetusjuhtumite vältimisel või nende tõttu tekkinud kahju hüvitamisel.

Ootamatute olukordade puhuks pakume järgmiseid teenuseid: 

  • telefonikonsultatsioonid numbril 5686 8668
  • lukuabi
  • puusepatööd 
  • sanitaartehnilised tööd
  • veeavarii likvideerimine
  • koduvalve
  • elektritööd 

REISIMINE EESTIS
Nüüd on Eestis reisimiseks veelgi paremad tingimused. Kui sõidad kodust 50 km kaugusele ja veedad ühe öö tasulises või broneeritud majutusasutuses, katab kindlustus õnnetusjuhtumid, ravikulud, sularahavarguse.

Loe jalgratta kindlustuse kohta täpsemalt 
Loe kodu abipakkettide kohta rohkem 

Reisikindlustus

X supreme kasutajad saavad tasuta reisikindlustuse kogu maailmas, sh Eestis, kui reisida elukohast vähemalt 50 km kaugusele ja ööbida vähemalt 2 ööd hotellis.

Mida kindlustatakse?

Meditsiiniriskid: meditsiini-, hambaravi- ja transpordikulud ning ajutiste meditsiiniliste abivahendite ost või rent.

Välismaale reisides ei pea sa enam reisikindlustuse ostmise pärast muretsema, sest meditsiinikulud katab X supreme. Ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral hüvitatakse sulle välismaal osutatud ravi.

Õigusabi: Kui rikud reisi ajal kogemata seadusi, tekitad sellega kolmandale isikule kahju ja vajad õigusabi, siis hüvitab X supreme kuni 1000 euro eest advokaadikulusid.

Meelespea!

Enne Euroopa riikidesse reisimist veendu, et sul on kehtiv Euroopa ravikindlustuskaart. Kui sul seda pole, saad tasuta kaardi tellida interneti teel. Plastikkaart saadetakse sulle hiljem postiga.

Reisikindlustus kehtib ka juhul, kui sa ei maksa reisi eest X supreme.

Kindlustus kehtib iga reisi esimese 90 päeva jooksul. Reiside arv aastas ei ole piiratud.

Kindlustuskaitse kehtib kuni 80-aastastele (k.a.) kaardikasutajatele.

Ostukindlustus

Ostle turvaliselt! Iga X supreme tehtud ost on kogu maailmas kindlustatud varguse või kahjustumise vastu.

Juhul, kui sama toote saab osta 30 päeva jooksul alates teie ostukuupäevast teiselt kaupmehelt soodsama hinnaga, kui sina maksid, ja hinnaerinevus on suurem kui 20 eurot, hüvitab ostukindlustus sulle selle hinnaerinevuse. Hinnakaitse kindlustus kehtib ainult Eestis.

Kuhu helistada õnnetusjuhtumi korral?

Kui vajad kindlustusspetsialisti nõu, soovid temaga konsulteerida või õnnetusjuhtumist teatada, pöördu AAS BTA Baltic Insurance Company klienditeeninduse poole Citadele klientide ööpäevaringsel tasuta telefonil +372 5686 8668 või saada e-kiri aadressile kahjud@bta.ee.