Eriolukorra ajal töötavad kõik Citadele pangateenused

Koroonaviiruse leviku tõttu on Eestis kehtestatud eriolukord. Seetõttu teeme muudatusi klienditeeninduses, et hoolitseda klientide tervise eest ja aidata kaasa viiruse COVID-19 leviku piiramisele. Alates 20.03.2020 toimub klientide teenindamine pangakontoris vaid eelneval kokkuleppel.

Korduma kippuvad küsimused

 

Tuletame meelde, et suurem osa meie toodetest ja teenustest, sh ka klienditugi, on kättesaadavad e-kanalite kaudu, seetõttu palume Teil tõsiselt kaaluda meie pangakontorite külastamise vajadust.

Maksepuhkus

Reageerides kasvavale murele seoses Covid-19 mõjuga majapidamiste majanduslikule olukorrale pakume põhiosa tagasimakse edasilükkamist.

Maksepuhkus on ette nähtud järgmistel juhtudel

  • töökoha kaotus (alates 8.märtsist);
  • palgata puhkus, mis on seotud ettevõtte tulude lühiajalise langusega (vajalik tööandja tõend või kinnitus)
  • sissetulekud on vähenenud rohkem kui 20% võrra.

Loe lisaks

Maksa arveid läbi e-teenuste

Maksa arved lihtsalt, kiirelt ja mugavalt internetipangas või mobiiliäpis, kus kiirmaksed on võimalikud ööpäevaringselt kiireloomulisteks olukordadeks.

Klienditugi 24/7

Ka eriolukorra puhul oleme oma klientidele ööpäevaringselt kättesaadavad mitmetes kanalites – mobiiliäpi vestluses, internetipanga kirjavahetuses, Whatsapp vestluses (tel. nr +371 28660011), sotsiaalvõrgustikes, helistades numbrile 7700 000 või kirjutades e-postile info@citadele.ee. Kirjuta või helista, me aitame leida lahenduse mistahes küsimusele. Palume mõistvat suhtumist, kui telefonikõne ootejärjekord võib venida tavapärasest pikemaks.

Mobiiliäpp

Pangakontor sinu taskus. Vaata kiirelt konto jääki, teosta makseid ja halda kaarte. Saad aktiveerida või blokeerida kaarte ning vahetada PIN koodi, ka siis, kui vana on ununenud.

Kontaktivabad maksetoimingud

Eriolukorra ajal soovitame teostada oste e-poes. Kui aga suundud siiski poodi, on mõistlikum kasutada sularaha asemel viipemakseid – see aitab takistada viiruse levikut. Citadele klientidele on saadaval viipemaksekaardid (limiit PIN koodi sisestamata on 50 EUR), NFC maksed telefoniga (Android seadmetele) või Apple Pay. Kontaktivabade maksete võimalust oma kaardile või telefonile saab aktiveerida mobiilirakenduses.

Kontaktivabade maksete aktiveerimine
Apple Pay aktiveerimine

Internetipank

Internetipangas saad uuendada oma kontaktandmeid (ka uue passi või ID kaardi koopiat), tellida uut kaarti või blokeerida olemasolevat, vabas vormis tellides liituda erinevate teenustega või nendest loobuda ning lisaks avada uue kogumiskonto.